3 powody, dla których Twoja firma powinna zainwestować w plakaty tekstylne

Plakaty tekstylne możesz wykorzystać na wiele sposobów

Firmy po plakaty reklamowe sięgają najczęściej wówczas, gdy mają w planach udział w targach lub innych branżowych wydarzeniach. Tymczasem ten nośnik reklamowy z powodzeniem można zawiesić również w siedzibie firmy. W zależności od powierzchni nadruku, plakat może informować klientów np. o zmianach czy nowościach w ofercie.

Plakaty tekstylne są oferowane w różnych rozmiarach

Firma Reakcja plakaty tekstylne oferuje klientom w różnych rozmiarach. Wszystkie jednak są bardzo praktyczne – aby przewieźć je z miejsca na miejsce, wystarczy je… złożyć. W zależności od swoich potrzeb i miejsca, w którym plakat ma zostać zawieszony, możesz zatem przebierać w gabarytach i w efekcie nabyć taki produkt, którego faktycznie potrzebujesz.

Produkt odporny na działanie czynników atmosferycznych

Nie ma przeszkód, aby plakaty tekstylne wykorzystać podczas imprez odbywających się na świeżym powietrzu. Jak mówi pracownik firmy Reakcja, plakaty tekstylne mogą zostać wykonane z materiału, który nie chłonie wilgoci. Podobnie sprawa wygląda, gdy mowa o nadruku – wystarczy, że zostanie on naniesiony specjalną metodą.

Plakat z listwami

Plakat podwieszany na metalowych listwach wraz z wydrukiem tekstylnym stretch. Łatwy montaż materiału sprawia,że oszczędzamy w przypadku częstej wymiany reklamy.

Oferujemy plakaty z dwoma wariantami materiału:
- Poliester 220 g
- Blockout

Dostępne rozmiary:
- 50 x 100 cm
- 80 x 160 cm
- 100 x 200 cm

Plakat z listwami   
author

Plakaty

Niska cena, prosta konstrukcja i duża powierzchnia nadruku