Banery tekstylne - Banery na poliestrze - Banery na materiale flagowym

banery

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, a siedziba Twojej firmy znajduje się w Twoim mieszkaniu? A może wynajmujesz lokal w biurowcu? W każdym przypadku przyda Ci się baner tekstylny. Gdzie go umieścić i dlaczego warto zainwestować właśnie w ten nośnik reklamowy?

Dlaczego banery reklamowe cieszą się popularnością? Ponieważ banery tekstylne z nadrukiem mają sporo zalet, to nie powinno dziwić, że są one bardzo popularne. Dzięki nim każda zainteresowana firma może zaznaczyć swoją obecność np. w biurowcu. Często spotykanym rozwiązaniem jest umieszczenie banera na balkonie mieszkania, w którym mieści się siedziba firmy. W efekcie tani baner tekstylny gwarantuje, że potencjalni klienci nie będą błądzić po osiedlu, poszukując firmy.

Banery na tekstyliach wykonujemy na dwóch rodzajach poliestru o gramaturze 120g./mkw (materiał flagowy) oraz 210 g./mkw

Podstawową zalety banerów tekstylnych:
- ekskluzywny wygląd,
- niska waga,
- wygoda w transporcie,

Druk techniką sublimacyjną pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości wydruków pełnokolorowych. Banery obszywamy wg wymagań klienta, w oczka banerowe / tunele / troczki lub inne oprawy niestandardowe

banery flagowe

Banery tekstylne z nadrukiem są o tyle ciekawą formą reklamy, że są lekkie, a ich rozwieszenie nie sprawia większego kłopotu. To jednak nie wszystko – są też alternatywą dla popularnych flag reklamowych. Firmy, które nie mogą pozwolić sobie na flagi reklamowe, często zamawiają właśnie banery tekstylne z nadrukiem. To tańsza, ale równie skuteczna forma reklamy, która pozwala zaznaczyć obecność firmy w danym budynku.

banery tekstyliowe

banery tekstyliowe

banery tekstyliowe

 

author

Banery tekstylne

Jedną z najewiększych zalet banerów tekstylnych jest ich waga, oraz możliwość prania by baner mógł być eksponowany w jak najlepszej jakości.