flagi przenośne typu winder i eko

flagi reklamowe

Flagi reklamowe - flagi przenośne REAKCJA to tak zwane flagi plażowe. Charakteryzują się niską wagą, a co najważniejsze niesamowitą wytrzymałością. Wyprodukowane z włókna szklanego oraz grubościennego aluminium anodowanego. Pakowane w ergonomiczną torbę do przechowywania i transportu, co pozwala na łatwe przewożenie i szybkie rozkładanie w docelowym miejscu.

Flagi reklamowe - przenośne REAKCJA w wersji teleskopowej lub segmentowej to maszty aluminiowe z obrotowymi głowicami. Maszt teleskopowy regulowany 2m-5,7m oraz maszt segmentowy o wysokości 6m. Flagi w tej wersji są wykorzystywane na targach wystawienniczych czy imprezach plenerowych.

Do flag przenośnych mamy przygotowaną całą gamę podstaw. Klienci mają możliwość eksponowania flag w każdych warunkach i na każdym gruncie. Do miękkiego gruntu przygotwaliśmy podstawy wbijane i wkręcane, a do stawiania masztów na twardym gruncie kilka różnych mutacji podstaw krzyzowych, ciężkich i do indywidualnego dociążenia.

Flagi przenośne typu REAKCJA WINDER to najlepsze zestawy z jakimi spotkałem się na rynku. Zlecałem produkcję w kilku firmach, natomiast prawdziwie wysoką jakość produktów i obsługi klienta znalazłem w firmie REAKCJA FLAGI REKLAMOWE. (B. Kostrz - drukarnia LaBarva)
wykrojniki winder

flagi reklamowe flagi reklamowe flagi reklamowe flagi reklamowe flagi reklamowe flagi reklamowe
author

Nasze Windery REAKCJA

Przez prawie trzy lata testowaliśmy zestawy masztowe do flag przenośnych zarówno nasze rodzime, Polskie jak i z wielu regionów świata. Zebrane doświadczenie i uważne wysłuchiwanie naszych klientów pozwoliło na wyselekcjonowanie zarówno najlepszych masztów jak i najbardziej sprawdzających się podstaw. Teraz po 6 latach produkcji flag przenośnych jestem w 100% pewien, że nasze produkty są najlepsze w zakresie swoich zastosowań i gwarantuję satysfakcję każdemu klientowi.