flagi przenośne typu winder i eko

flagi reklamowe

Flagi reklamowe - flagi przenośne REAKCJA to tak zwane flagi plażowe. Charakteryzują się niską wagą, a co najważniejsze niesamowitą wytrzymałością. Wyprodukowane z włókna szklanego oraz grubościennego aluminium anodowanego. Pakowane w ergonomiczną torbę do przechowywania i transportu, co pozwala na łatwe przewożenie i szybkie rozkładanie w docelowym miejscu.

Flagi reklamowe - przenośne REAKCJA w wersji teleskopowej lub segmentowej to maszty aluminiowe z obrotowymi głowicami. Maszt teleskopowy regulowany 2m-5,7m oraz maszt segmentowy o wysokości 6m. Flagi w tej wersji są wykorzystywane na targach wystawienniczych czy imprezach plenerowych.

Do flag przenośnych mamy przygotowaną całą gamę podstaw. Klienci mają możliwość eksponowania flag w każdych warunkach i na każdym gruncie. Do miękkiego gruntu przygotwaliśmy podstawy wbijane i wkręcane, a do stawiania masztów na twardym gruncie kilka różnych mutacji podstaw krzyzowych, ciężkich i do indywidualnego dociążenia.

Flagi przenośne typu REAKCJA WINDER to najlepsze zestawy z jakimi spotkałem się na rynku. Zlecałem produkcję w kilku firmach, natomiast prawdziwie wysoką jakość produktów i obsługi klienta znalazłem w firmie REAKCJA FLAGI REKLAMOWE. (B. Kostrz - drukarnia LaBarva)

flagi reklamowe
author

Nasze Windery REAKCJA

Przez prawie trzy lata testowaliśmy zestawy masztowe do flag przenośnych zarówno nasze rodzime, Polskie jak i z wielu regionów świata. Zebrane doświadczenie i uważne wysłuchiwanie naszych klientów pozwoliło na wyselekcjonowanie zarówno najlepszych masztów jak i najbardziej sprawdzających się podstaw. Teraz po 6 latach produkcji flag przenośnych jestem w 100% pewien, że nasze produkty są najlepsze w zakresie swoich zastosowań i gwarantuję satysfakcję każdemu klientowi.