flagi przenośne typu premium oraz maszty teleskopowe i segmentowe

flagi reklamowe

Flagi reklamowe - flagi przenośne REAKCJA WINDER PRO to tak zwane flagi plażowe. Charakteryzują się niską wagą, a co najważniejsze niesamowitą wytrzymałością. Maszt wykonany w całości w Polsce z najlepszej jakości materiałów zapewniających trwałość na najwyższym poziomie. Dostępne w pięciu wariantach wysokościowych z możliwością wybrania aż czterech różnych dolnych wykończeni. Poszycie flagi to certyfikowany materiał poliestrowy firmy Otto+Fridricho gramaturze 120g, nadruk z 90% przebiciem na drugą stronę. Pakowane w ergonomiczną torbę do przechowywania i transportu, co pozwala na łatwe przewożenie i szybkie rozkładanie w docelowym miejscu.

Flagi reklamowe - przenośne REAKCJA w wersji teleskopowej lub segmentowej to maszty aluminiowe z obrotowymi głowicami. Maszt teleskopowy regulowany 2m-5,7m oraz maszt segmentowy o wysokości 6m. Flagi w tej wersji są wykorzystywane na targach wystawienniczych czy imprezach plenerowych. Rekomendowane rozmiary flag dla tych masztów to 100 x 300cm

Do flag przenośnych mamy przygotowaną całą gamę podstaw. Klienci mają możliwość eksponowania flag w każdych warunkach i na każdym gruncie. Do miękkiego gruntu przygotowaliśmy podstawy wbijane i wkręcane, a do stawiania masztów na twardym gruncie kilka różnych mutacji podstaw krzyżowych, ciężkich i do indywidualnego dociążenia.

Flagi przenośne typu REAKCJA WINDER to najlepsze zestawy z jakimi spotkałem się na rynku. Zlecałem produkcję w kilku firmach, natomiast prawdziwie wysoką jakość produktów i obsługi klienta znalazłem w firmie REAKCJA FLAGI REKLAMOWE. (B. Kostrz - drukarnia LaBarva)
wykrojniki winder

flagi reklamowe premium podstawy do podstaw premium

Instrukcja montażu flagi przenośnej Winder

author

Nasze Windery REAKCJA

Przez prawie trzy lata testowaliśmy zestawy masztowe do flag przenośnych zarówno nasze rodzime, Polskie jak i z wielu regionów świata. Zebrane doświadczenie i uważne wysłuchiwanie naszych klientów pozwoliło na wyselekcjonowanie zarówno najlepszych masztów jak i najbardziej sprawdzających się podstaw. Teraz po 6 latach produkcji flag przenośnych jestem w 100% pewien, że nasze produkty są najlepsze w zakresie swoich zastosowań i gwarantuję satysfakcję każdemu klientowi.