Leżaki reklamowe z dowolnym nadrukiem

leżaki reklamowe
W 2015 rozpoczęliśmy produkcję dwóch najpopularniejszych typów leżaków z możliwością wymiany grafiki. Pełne możliwości produkcyjne przewidujemy na sezon 2019-2020 kiedy to będziemy produkować we własnym zakresie także same konstrukcje. Leżak standardowy, wykonany z drewna bukowego, bezsękowego o najwyższej jakości. Łączenia nitowane, które zapobiegają rozkręcaniu się konstrukcji. Jako nieodłączny element naszych stelaży jest także dodatkowe zabezpieczenie przed składaniem się leżaków.

 

Jako alternatywe do leżaków oferujemy lekkie stołki których stelaż wykonany z naturalnego drewna bukowego Druk w pełnej kolorystyce CMYK jednostronny na całej powierzchni materiału.Tkanina poliestrowa 240g/m2

INFORMACJA

Konstrukcja umożliwia zdjęcie poszycia siedziska we własnym zakresie w celu wyprania lub wymiany.
Jeżeli posiadasz już stelaż z możliwością wymiany tkaniny dajemy ci możliwość produkcji samego poszycia z indywidualnym nadrukiem.

Leżak
STANDARD

standardowy leżak drewniany z nadrukiem

Leżak z
podłokietnikami

drewniany leżak z połokietnikami z nadrukiem

Leżak
exclusive

drewniany leżak exclusive z nadrukiem

Leżak
DUO

podwójny drewniany leżak z nadrukiem

Leżak
KIDS

dziecięcy leżak drewniany z nadrukiem

Krzesło
reżyserskie

krzesło reżyserskie z nadrukiem

Stołek

dziecięcy leżak drewniany z nadrukiem
author

Zamów sobie leżak

Leżaki z dowolnym nadrukiem nie muszą stanowić tylko reklamy. Dla ludzi z bujną wyobraźnią nie ma ograniczeń. Nadrukować możemy na poszyciu każdy wzór, nawet zdjęcie, dosłownie wszystko!