SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

plotki-reklamowe REAKCJA
W naszym asortymencie posiadamy pięć różnych rodzajów płotków reklamowych różniących się od siebie wymiarami i konstrukcją. Przygotowując dla Państwa ofertę szczególny nacisk położyliśmy na łatwość transportu i montażu płotków oraz ich wytrzymałość.

Płotki STANDARD

płotek STANDARD
Płotek reklamowy STANDARD jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie wystawiennicze, dające możliwość dowolnej kombinacji rozstawienia. System opiera się na podstawowym zestawie nazwanym „płotek podstawowy” do którego w dowolnej konfiguracji dodawać można dowolną ilość tzw. płotków dodatkowych. Połączone ze sobą komponenty ustawić można pod dowolnym kątem i na dowolnym gruncie. Montaż konstrukcji i poszyć płotka jest niezwykle prosty dzięki sprawdzonemu i ergonomicznemu systemowi połączeń.
W płotkach typu STANDARD głowny nacisk został nałożony na ich wszechstronność. Ich konstrukcja została wykonana w taki sposób by w łatwy sposób mozna było łączyć płotki z sobą. Podstawą płotka STANDARD jest jego baza do której są przyłączane tak zwane dostawki.

Płotki CLASS

płotek STANDARD
Płotek reklamowy CLASS jest to najpowszechniejsze rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Wysokiej klasy aluminium anodowane cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością (do 5 w skali Beauforta; 29-38 km/h), stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany poszyć z obu stron płotka. Zestaw zawiera: stelaż, torbę do przechowywania i transportu, przednie poszycie wraz z mocowaniami.
Typowy system wystawienniczy w klasycznej formie. Idaalny na wszelkiego rodzaju imprezy by godnie reprezentować Twoją firmę

Płotki SANDWICH

płotek STANDARD
Unikatowy, DWUSTRONNY przenośny sytem wystawienniczy. Dzięki sprężystym właściwością włókna szklanego poliestrowe poszycie układa się w specyficzny sposób na kształt "kanapki" nie marszcząc się. Całość konstrukcji po przytwierdzeniu szpilami sprawdza się również w ekspozycjach zewnętrznych. Lekkość konstrukcji i najwyższa jakość wydruku czynią ten produkt jedną z najbardziej praktycznych form reklamy podczas event-ów i prezentacji targowych.
Dostępne rozmiary
  • 140 x 70 cm
  • 200 x 100 cm