Roll-up – skuteczna i tania reklama dla Twojej firmy

Łatwy w montażu, lekki, mobilny i pozwalający zaprezentować produkt lub usługę. Roll-up, bo o nim mowa, to jeden z nośników reklamowych, który skutecznie wspiera działania reklamowe. Kiedy powinieneś z niego skorzystać?

Roll-up – co warto wiedzieć o tym nośniku reklamowym?

Roll up – ekskluzywny, a zarazem prosty w montażu nośnik reklamy; dedykowany do ekspozycji wewnętrznych. Jego rozległe zastosowanie spotkać można: na holach wielkich korporacji jak i małych firm, podczas różnego rodzaju konferencji oraz targów reklamowych.

Roll-up reklamowy to doskonałe rozwiązanie dla podmiotów gospodarczych, którym zależy na taniej i skutecznej reklamie. Mimo że nośnik reklamowy roll up jest znany od dawna, to o jego potencjale wciąż nie przekonało się wielu przedsiębiorców. To właśnie sprawia, że sięgając po roll-up, możesz się wyróżnić wśród konkurencji.

Roll up reklamowy   Roll up reklamowy

Nie wszystkie nośniki reklamowe są mobilne. Główną zaletą roll-upów jest właśnie to, że ich przenoszenie z miejsca na miejsce nie jest żadnym problemem. W efekcie sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie konieczne jest reklamowanie produktów lub usług poza firmą.

Wkład wykonany jest z materiału poliester stretch, to właśnie dzięki jego właściwością nadrukowane kolory są żywe przez cały okres użytkowania. Lekka aluminiowa kaseta czyni ten produkt niezwykle ergnonomiczną w transporcie reklamą, która z łatwością skłąda się do załączanej do zestawy torby.

Roll-up dostępne warianty

 • 85 x 200 cm
  • Wymiary po rozłożeniu: 85 x 200 cm
  • Wymiary w transporcie: 15 x 15 x 85 cm
  • Waga: 2 kg
 • 100 x 200 cm
  • Wymiary po rozłożeniu: 100 x 200 cm
  • Wymiary w transporcie: 15 x 15 x 100 cm
  • Waga: 2,2 kg

X-baner

Powszechnie znany ekspozytor reklamowy, który najczęściej wybierają klienci. Bardzo prosta składana konstrukcja wraz z wydrukiem w pełnym kolorze wykończonym w oczka banerowe to główne cechy produktu. W zestawie torba transportowa. Wymiar to 80 x 180 cm

X-banner   


Stand tekstylny

Zamiennikiem do rollupów są standy tekstylne. Nośnik wykonany jest z aluminiowych rurek, które cechuje prostota składania. Nadruk jest możliwy po obu stronach konstrukcji.

Dostępne rozmiary:
- 80x200cm
- 100x200cm

Stand tesktylny reklamowy   Roll up reklamowy


Plakat podwieszany z listwami

Sprawdzoną alternatywą do roll'upów są plakaty podwieszane z metalowymi listwami

Oferujemy plakaty z dwoma wariantami materiału:
- Poliester 220 g
- Blockout

Dostępne rozmiary:
- 50 x 100 cm
- 80 x 160 cm
- 100 x 200 cm

Plakat z listwami   


author

Roll up

powinien być lekki, a jego rozłożenie nie powinno sprawiać problemu. Również o tym warto pamiętać, poszukując dostawcy nośników reklamowych.