PARASOLE REKLAMOWE

PARASOLE OKRĄGŁE

Parasole reklamowe okrągłe wykonujemy w pięciu formatach by klient miał wybór jak dużego nośnika reklamy potrzebuje. Nadruk na parasolach drukowany jest w pełnej kolorystyce aby wiernie odtworzyć projekty naszych klientów. Stelaże parasoli plażowych zostały wykonane z aluminium co umożliwia łatwy i szybki transport parasoli.

PARASOLE KWADRATOWE

Parasole kwadratowe wykonujemy w trzech formatach aby klient miał wybór jak dużego nośnika reklamy potrzebuje. Do wszystkich naszych parasoli reklamowych można dokupić podstawę. Nadruk na parasolach drukowany jest w pełnej kolorystyce aby wiernie odtworzyć projekty naszych klientów. Stelaże parasoli plażowych zostały wykonane z aluminium co umożliwia łatwy i szybki transport parasoli.
parasole reklamowe
parasole plażowe
parasole plażowe
parasole plażowe
author

PARASOLE REKLAMOWE REAKCJA

Parasole ogrodowe i eventowe. Dzięki stosowanej przez nas technologi druku na parasolach możemy umieścić dowolną ilość kolorów jak również precyzyjnie odzwierciedlić logo firmy na druku, co czyni nasze parasole wyjątkową formą reklamy. W naszej ofercie dostępne mamy parasole okrągłe oraz kwadratowe. Parasole plażowe to idealna forma reklamy plenerowej, proponujemy również zestaw typu parasol plażowy wraz z leżakami i parawanem ten cały asortyment możesz zamówić u nas w jednym miejscu. Produkcja już od 1szt.