Maszty flagowe stacjonarne na kotwie montażowej

 

Montowane na zabetonowanej kotwie montażowej. Świadczymy usługi dostawy i montażu masztów z włókna szklanego w wysokościach od 6m - 12m.


Maszty tworzywowe najwyższej jakości z gwarancją na łamliwość rur 10 lat.

Maszty z włókna szklanego :
 • Maszt z włókna z zamkiem i windtrackerem 6-12m
 • Maszt z włókna baner 6-12m
 • Maszt z włókna z zamkiem 6-12m

 • Maszty z aluminium:
 • Maszt z Aluminium z zamkiem i windtrackerem 6-12m
 • Maszt z Aluminium baner 6-12m
 • Maszt z Aluminium z zamkiem 6-12m

 • Maszty z włókna szklanego wyprodukowanego w postaci jednego stożkowego elementu. Maszty mocowane są w fundamencie betonowym na zawiasie montażowym. Mocowanie na zawiasie ułatwia montaż i umożliwia położenie masztu np. przy wykonywaniu konserwacji. System śrub umożliwia dokładną regulację ustawienia w pionie.

  Oferujemy i świadczymy również przeglądy okresowe, pełen serwis, konserwację i czyszczenie oraz części zamienne, dzięki czemu maszty służą przez wiele lat zachowując estetyczny wygląd - serwis masztów flagowych stacjonarnych
  W cenie zawarte są wszystkie komponenty danego masztu oraz komplet akcesoriów potrzebnych do zawieszenia flag: knagi / linki / obciążniki / opaski / poprzeczki / zwieńczenia.

  Montaż jest zawsze wyceniany indywidualnie na podstawie odległości od naszej siedziby i ilości stawianych masztów.

  Akcesoria flagowe i części do masztów można zamówić także z płatnościami on-line w naszym sklepie: www.akcesoria-flagowe.pl

  MASZT Z WŁÓKNA Z ZAMKIEM I WINDTRACKEREM

  Maszt z włókna z zamkiem i windtrackerem
  Maszt z włókna z zamkiem i windtrackerem - Maszt z linką wewnętrzną wyposażony w poziome, wciągane ramię obrotowe. Zapobiega to owijaniu flagi wokół masztu, utrzymuje flagę cały czas w pełnej ekspozycji i ułatwia jej wymianę.
  Wysokość (m) 6789 1011 12

  MASZT Z WŁÓKNA BANER

  Maszt z włókna baner
  Maszt z włókna baner - Maszt posiada poziome ramię obrotowe zamontowane na stałe, która utrzymuje flagę zawsze w pełnej ekspozycji, nawet przy bezwietrznej pogodzie. Zdejmowanie i zakładanie flagi wymaga położenia masztu.
  Wysokość (m) 6789 1011 12

  MASZT Z WŁÓKNA Z ZAMKIEM

  Maszt z włókna z zamkiem
  Maszt z włókna z zamkiem - w tej wersji linka wznosząca flagę prowadzona jest wewnątrz masztu. Knaga zabezpieczona jest zamkiem, co zabezpiecza przed kradzieżą flagi i likwiduje ewentualny hałas uderzenia linki o maszt.
  Wysokość (m) 6789 1011 12


  MASZT Z ALUMINIUM Z ZAMKIEM I WINDTRACKEREM

  Maszt z aluminium z zamkiem i windtrackerem
  Maszt z aluminium z zamkiem i windtrackerem - Maszt z linką wewnętrzną wyposażony w poziome, wciągane ramię obrotowe. Zapobiega to owijaniu flagi wokół masztu, utrzymuje flagę cały czas w pełnej ekspozycji i ułatwia jej wymianę.
  Wysokość (m) 6789 1011 12

  MASZT Z ALUMINIUM BANER

  Maszt z aluminium baner
  Maszt z aluminium baner - Maszt posiada poziome ramię obrotowe zamontowane na stałe, która utrzymuje flagę zawsze w pełnej ekspozycji, nawet przy bezwietrznej pogodzie. Zdejmowanie i zakładanie flagi wymaga położenia masztu.
  Wysokość (m) 6789 1011 12

  MASZT Z ALUMINIUM Z ZAMKIEM

  Maszt z aluminium z zamkiem
  Maszt z aluminium z zamkiem - w tej wersji linka wznosząca flagę prowadzona jest wewnątrz masztu. Knaga zabezpieczona jest zamkiem, co zabezpiecza przed kradzieżą flagi i likwiduje ewentualny hałas uderzenia linki o maszt.
  Wysokość (m) 6789 1011 12

  Oferujemy i świadczymy również przeglądy okresowe, pełen serwis, konserwację i czyszczenie oraz części zamienne, dzięki czemu maszty służą przez wiele lat zachowując estetyczny wygląd.

  Akcesoria flagowe i części do masztów można zamówić także z płatnościami on-line w naszym sklepie:

  www.akcesoria-flagowe.pl

  REAKCJA PEWNA JAKOŚĆ

  maszty flagowe

   

  author

  gwarancja jakości

  Na łamliwość rur w masztach z włókna udzielamy 10 letniej gwarancji. Na akcesoria - gwarancja na 12 miesięcy!
  *gwarancji nie podlega linka i opaska flagowa