Maseczka ochronna z nadrukiem

maseczka ochronna z nadrukiem
Maseczka uszyta jest z trzech warstw, dzięki czemu skutecznie ogranicza wpływ czynników zewnętrznych na organizm (np. wirusy, zarodniki pleśni czy bakterie) Wypełeninie to starannie dobrana kompozycja włokien syntetycznych z atestem Państwowego Zakładu Higieny i jest on często wykorzystywany w przemyśle spożywczym i medycznym. Warstwa wewnętrzna i zewnętrzna jest obszyta z dwóch warstw materiału przyjaznego dla skóry z atestem OekoTex. Maseczka jest lekka i nie utrudnia oddychania. Ze względu na bardzo dużą ilość zamówień, akutalnie kolor gumek dobierany jest losowo.

Osłona nablatowa

osłona nablatowa covid
Osłona to świetne rozwiązanie ochronne przed rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów. Dzięki barierze między klientami i pracownikami poprawisz ich bezpieczeństwo. Osłona jest wykonana z nietłukącego, przezroczystego tworzywa. Montaż jest możliwy bez użycia narzędzi i zajmuje zaledwie 30 sek!

Dostępne wymiary:
60 x 60 cm 60 x 80 cm 60 x 100 cm
80 x 60 cm 80 x 80 cm 80 x 100 cm
100 x 60 cm 100 x 80 cm 100 x 100 cm
120 x 60 cm 120 x 80 cm 120 x 100 cm

Żel antybakteryjny

żel antybakteryjny
Żel antybakteryjny do dezynfekcji rąk bez użycia wody i mydła. Odświeża, a zarazem dzięki zawartości 70% alkoholu działa wirusobójczo i bakteriobójczo. Dzięki postaci żelowej można go precyzyjnie dozować i świetnie wciera się w skórę.

Istotną cechą naszych żeli jest wysokie nawilżenie i pielęgnacja przez co uniakmy podrażnień, dzięki czemu można go często stosować.

Dodatkowo zawiera trawę cytrynową, która wspomaga działanie antybakteryjne, antygrzybicze i przeciwzapalne.

Przebadany dermatologicznie.

Skład: Ethyl Alcohol, Aqua, Aloe Barbadensis, Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Triethanolamine, Fragrance

Osłona 4place

Osłona przeciw bakteriom i wirusom 4place
Osłona modułowa o wymiarach 2 x 1 m umozliwia dopasowanie według indywidualnych potrzeb. Osłona jest wykonana z płyty plexi o grubości 3mm, na stablnej podstawie. Świetnie sprawdza się w sklepach, restauracjach, zakładach produkcyjnych. Osłona skutecznie ogranicza kontakty międzyludzkie. Zadbaj o swoich pracowników i klientów.

Namiot medyczny

Namiot medyczny
Mobilne namioty do wizyt lub zabiegów medycznych. Są świetną alternatywą jako mobilne punkty do wykonywnia testów na obecność koronawirusa COVID-19 lub stworzenia szybkiego punktu dla pacjentów pełniąc funkcję poczekalni. Namioty są w pełni konfigurowane, dzięki modułom. Zaprojektowane w sposób aby można usprawnić personelowi medyczemu pracę w niecodziennych warunkach terenowych. Konstrukcja stelaża namiotu wykonana jest z aluminium, dzięki temu namiot ma niską wagę. Mateiał wyróżnia się na tle konkurencji swoją niezwykłą wytrzymałością. W środku zamontowane są dwie wzmocnione profilami, skrzyżowane poprzeczki. Całość monotwana jest za pomocą nierdzewnych śrub INOX, które zapewniaja większość wytrzymałość w stosunku to tradycyjnie stosowanych nitów. Namiot ma 6 nóg z 3 stopniową regulacją wysokości.

Dostępne wymiary:
  1. 3 x 6 m - PVC 320 g/m2
  2. 4 x 6 m - PVC 320 g/m2
  3. 4 x 8 m - PVC 320 g/m2